اخبار

کارگاه تولید ماسک در مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرا زنجان شروع به کار کرد

کارگاه تولید ماسک در مرکز فنی و حرفه‌ای الزهرا زنجان شروع به کار کرد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: کارگاه تولید و دوخت ماسک بهداشتی با ظرفیت تولید روزانه ۲ هزار ماسک در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره ۳ خواهران الزهرا(س) زنجان، تجهیز و شروع به کار کرد.

محمدرضا انصاری روز سه شنبه به جمع خبرنگاران اعلام کرد: این کار در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و در اقدامی خیرخواهانه و جهادی و با مشارکت پرسنل و سربازان وظیفه نیروی انتظامی انجام شده است.

وی اظهار داشت: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان زنجان، استفاده مردم از لوازم بهداشتی به‌ویژه ماسک بسیار افزایش یافته است.

انصاری با اشاره به کمبود ماسک طی روزهای اخیر، خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای، این کارگاه برای تولید ماسک، تجهیز و راه‌اندازی شد که کمبود ماسک در استان را جبران می‌کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: این کارگاه با هشت دستگاه چرخ خیاطی در ۲ شیفت کاری به صورت روزانه به تولید ماسک خواهد پرداخت.

پیش از این نیز بیش از ۲۰۰ نفر در هشت مرکز دولتی و هشت مرکز غیردولتی آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان اقدام به تولید ماسک و سایر ملزومات مورد نیاز بیمارستانی فعالیت می‌کردند و عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در رابطه با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک‌های باکیفیت در مراکز، منجر به انتخاب محمدرضا انصاری، مدیرکل این دستگاه از سوی استاندار به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان شد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید