اخبار

سلامتی همه مددجویان در مراکز بهزیستی باعث مباهات است

سلامتی همه مددجویان در مراکز بهزیستی باعث مباهات است
استاندار زنجان با اشاره به فعالیت‌‌های موثر و خدمات بی شائبه بهزیستی زنجان در ایام کرونایی گفت: با مدیریت خوب این مجموعه و تلاش کم نظیرکارکنان آن ، موردی از بیماری کرونا در مراکز تحت پوشش آن گزارش نشده که این بسیار مهم و ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان فتح الله حقیقی روز سه شنبه در نشست صمیمی با کارکنان بهزیستی این استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: در زمان حاضر بیماری مرموز کرونا علاوه بر کشورمان سرتاسر جهان را نیز گرفتار خود کرده که بروز همین مسئله مشکلات و معضلات متعددی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان اضافه کرد: خدمتگزاران بهزیستی جایگاه خاصی در کشور دارند و در شرایط عادی نیز با مشقت‌ها و سختی‌های متعددی مواجه هستند و در زمان حاضر نیز با توجه به شرایط کرونایی حاکم، روند خدمت رسانی بهینه به گروه‌های هدف مضاعف شده که این جای تقدیر دارد.

استاندار زنجان ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد و قشرهای مختلف جامعه به این نوع ویروس مبتلا شدند، اما بهزیستی زنجان با وجود جمعیت بالای مقیم در مراکز، که باهم زندگی می‌کنند توانسته، با ساز و کارهای اتخاذ شده مدیریت خوبی در این شرایط انجام دهد که توفیق بزرگی محسوب می شود.  

وی با اشاره به خدمات متنوع بهزیستی استان در ایام کرونایی تصریح کرد: فعالیت خط مشاوره ۱۴۸۰ و اورژانس اجتماعی ۱۲۳ همچنین راه‌اندازی سامانه خود ارزیابی وضعیت روانشناختی در بحران ویروس کرونا از سوی بهزیستی از جمله اقدامات مهمی است که توانسته پاسخگوی گروه‌های هدف و مراجعه کنندگان باشد.

حقیقی افزود: این استان تلاش کرده با توجه به جمعیت تحت پوشش بهزیستی و آسیب‌های وارده ناشی از بیماری کرونا مساعدت‌های لازم را داشته باشد که در این راستا بهزیستی زنجان اقدامات بسیار مناسبی در راستای پیشگیری و کنترل انجام داده است.

درادامه از صاحبان امتیاز مراکز تحت نظارت بهزیستی با حضور استاندار زنجان و توسط مدیرکل بهزیستی تقدیر شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید