اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته کارگر

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته کارگر
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرارسید هفته کارگر پیام تبریکی صادر نمود

متن پیام  مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به این شرح است :

«بسمه تعالی»

             هفته کار و کارگر، تداعی‌گر تلاش، همت و زحمات ارزشمند کارگران سخت‌کوش در عرصه‌های کار و فعالیت در سراسر جهـان و ایران اسلامی است.کارگرانی که عامل اصلی توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار هر کشور بوده و از ارکان اساسی تولیـد محسوب می‌شوند. زحمت‌کشانی که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایـران، حضرت امـام خمینی(ره)، حیات یک ملت، مرهون کار و تلاش آنهاست.

د‌ر سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال ((جهش تولید)) نامگذاری شده است، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور واستان ، تأکید می‌کنم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق این شعار بر عهده کارگران خدوم ومتعهد که با خلاقیت و تلاش بی وقفه خود زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم   می آورند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه کار و تلاش و تولید استان زنجان و با تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش استان به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش، "روز جهانی کارگر"  و هفتـه کارگـر را به یکایک این قشر عزیز و محتـرم تبریک عرض نموده و توفیق و سـلامتی آنان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید