اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان:

کمک به اقشار آسیب‌پذیر اولویت امروز جامعه کار است

کمک به اقشار آسیب‌پذیر اولویت امروز جامعه کار است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: کمک به اقشار آسیب‌پذیر اولویت امروز جامعه کار است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدرضا یوسفی در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر و برنامه‌ریزی رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان استان، افزود: همه واحدهای استان زنجان در طرح کمک مؤمنانه به نیازمندان همراهی می‌کنند.

وی بر همراهی همه شرکت‌ها، کارگاه‌های بزرگ و کارخانجات در رزمایش بزرگ همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان استان تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن تجمعات و همایش‌ها با حضور کارگران به لحاظ حفظ سلامتی این قشر ارزشمند، همه برنامه‌های ابلاغی از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی با استفاده از ظرفیت شرکای اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد و بسیج کارگری در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: این جلسه در راستای منویات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر لزوم همدلی و کمک‌های مؤمنانه به اقشار آسیب‌پذیر تشکیل شده است تا مانند همیشه در جهت تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری گامهای مؤثری برداشته شود.

یوسفی اظهار کرد: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور موجب تعطیلی برخی مشاغل و بیکاری کارگران شده است، لزوم کمک به اقشار آسیب‌پذیر در جریان شیوع این ویروس بیش از پیش احساس می‌شود، به همین منظور اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی با کمک شرکای اجتماعی در راستای رسالت‌های ذاتی خود اقدام به جمع‌آوری بسته‌های حاوی اقلام ضروری معیشتی برای نیازمندان کرده است.

وی تصریح کرد: با وفاق و همدلی که در بین جامعه کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی و نیز دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان وجود دارد، یقیناً این رزمایش با موفقیت به انجام خواهد رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: ما پیشتازانه در این امر حرکت می‌کنیم و از شرکای اجتماعی خود که بازوهای توانمند اداره‌کل هستند، درخواست می‌کنیم پیش‌قدم شده و در این راه خیر ما را همراهی کنند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید