اخبار

پیشتاز ی مسکن مهر زنجان در بین استان‌ها

پیشتاز ی مسکن مهر زنجان در بین استان‌ها
استاندار زنجان با اشاره به روند خوب مسکن مهر در استان زنجان گفت: مسکن مهر این استان در بین استان‌ها پیشتاز است.

محمد رئوفی‌نژاد اظهار داشت: با تلاش‌های خوب صورت گرفته توسط مسئولان استان مسکن مهر در استان روند رو به رشدی داشته است.
وی به تاکیدات دولت در زمینه تامین مسکن مردم اشاره کرد و افزود: دولت نهم در زمینه مسکن مهر اقدامات خوبی برداشته است که این اقدامات در دولت دهم نیز با جدیت دنبال می‌شود.
استاندار زنجان با بیان اینکه مسکن یکی از نیازهای مهم مردم است، تصریح کرد: مسئولان باید در این زمینه تلاش‌های زیادی را انجام دهند تا این مشکل مردم برطرف شود که امیدواریم با اقدامات جدی و همتی که دولت دارد این مشکل برطرف شود.
وی از پرداخت وام تا 95 درصد به مسکن مهر در استان زنجان اشاره کرد و گفت: نباید فرصت‌های به دست آمده را برای صاحب خانه شدن مردم از دست بدهیم.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه هیچ مانعی برای تامین مسکن شهری و روستایی در کشور وجود ندارد، تصریح کرد: باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم.
وی در مورد بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی در استان اشاره کرد و ابراز داشت: امیدواریم استان زنجان در زمینه مساکن روستایی نیز مانند مسکن مهر موفق عمل کند.
استاندار زنجان با تقدیر از مسئولان و اعضای شورای اداری استان در زمینه حل مشکلات مردم و به ویژه در زمینه مسکن مهر عنوان داشت: در برخی موارد بخشنامه‌های سکوت کرده بودند که اعضای شورای اداری با تعامل و همکاری خوب و سازنده‌ای که داشتند در زمینه‌های مختلف به خوبی عمل کردند.

۱۲ آبان ۱۳۸۸ ۱۰:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید