اخبار

ابلاغ پروتکل های بهداشتی به واحدهای تولیدی برای جلوگیری از شیوع کرونا

ابلاغ پروتکل های بهداشتی به واحدهای تولیدی برای جلوگیری از شیوع کرونا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهارداشت: پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به واحدهای تولیدی در حوزه‌های مختلف ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمدرضا یوسفی در نشست خبری با خبرنگاران به صورت ویدئو کنفرانس در تکمیل این خبر ادامه داد: در قالب این دستورالعمل‌ها وظایف کارفرمایان برای حفظ سلامت کارگران مشخص شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: بازدید و بازرسی از واحدهای تولید صنعتی و تولیدی به صورت روتین انجام و نتایج به ستاد مقابله با بیماری کووید 19 ارائه می‌شود.

وی با اشاره به رزمایش مبارزه با شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: این رزمایش با همراهی ارگان‌های دیگر از جمله سپاه استان انجام شده است.

یوسفی با تاکید بر اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در واحدهای تولیدی افزود: این مهم با همراهی کارفرمایان و کارگران محقق شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به هفته کارگر اشاره کرد و افزود: برنامه‌هایی در این هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا و از برخی از فعالان حوزه کارگری تجلیل شد.

وی با بیان اینکه ابتلای کارگران در واحدهای صنعتی به ندرت مشاهده شد، افزود: مورد فوتی هم از کارگران هم در طی مدت زمان شیوع ویروس کرونا روی نداده است.

یوسفی با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی در واحدهای صنعتی گفت: در واحدهای صنعتی ضمن ضدعفونی محل فعالیت و اقلام مورد استفاده کارگران، فاصله اجتماعی هم در این واحدها رعایت می‌شود و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای حفظ سلامت کارگران به دقت رصد می‌شود.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید