اخبار

براساس رای هیات داوران جشنواره امتنان

تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن واحد نمونه زنجان شد

تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن واحد نمونه زنجان شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: واحد تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن (تسکو) در سی و یکمین جشنواره امتنان برتر شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی اظهارداشت: واحد تولیدی ترانسفورماتورسازی کوشکن (تسکو) از نظر داوران جشنواره امتنان از کارگران نمونه، گروه کار نمونه و واحد نمونه، از نظر رعایت قوانین کار و تأمین اجتماعی، کسب رضایتمندی نیروی کار، توجه به سلامت و بهداشت محیط و نیروی کار و سایر عوامل و شاخص ها، به عنوان واحد نمونه انتخاب شده است.
وی تصریح کرد: فلسفه برگزاری جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تولید، ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و کارفرمایان و تشویق نیروهـای کارگری مولد است.
یوسفی ادامه داد: تقدیر از نیروهای متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران و تکریم کارفرمایان با انگیزه و مسئول نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین به نامگذاری سال جاری به عنوان جهش تولید اشاره کرد و گفت: در این سال جهش تولید، تکریم و تقدیر از واحدهای نمونه و فعال می تواند یکی از را های تحقق شعار سال باشد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید