اخبار

بیانیه مشترک اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و بسیج کارگری به مناسبت روز قدس

بیانیه مشترک اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و  بسیج کارگری به مناسبت روز قدس
اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان طی بیانیه ای مشترک ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایات اشغالگران,بیان داشتند:روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان زنجان, متن این بیانیه مشترک به این شرح است: روز قدس روزی‌ است که باید به همه ابرقدرت‌ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما و عمال خبیث شما واقع نخواهد شد.   امام خمینی (ره)

روز قدس بیانگر اقتدار، همبستگی، وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به ویژه ملت مقتدر ایران اسلامی در مقابل زورگویی های رژیم جعلی، غاصب و کودک کش صهیونیست و استکبار جهانی و حمایت از آرمان قدس شریف است.      
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت های اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و در مقابل زورگویی ها و تجاوز های این غده سرطانی سکوت نخواهند کرد تا نابودی کامل و محو جرثومه فساد یعنی رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست صهیونیست از کره زمین، این وعده الهی است که ان شاالله محقق خواهد شد.

هر ساله مردم شریف و روزه دار ایران اسلامی و مسلمانان جهان آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به فرموده بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، به حمایت از مردم مظلوم و رنج کشیده فلسطین به پا خواسته و ضمن محکومیت کودک کشی و زیاده خواهی رژیم جعلی، غاصب و غارتگر صهیونیست، خواستار برخورد مجامع بین المللی با محوریت قدس شریف با این غده سرطانی می شوند. اما امسال و با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشورهای مختلف و با توجه به رعایت نکات بهداشتی به سبب جلوگیری از شیوع این ویروس، راهپیمایی روز قدس به گونه ای دیگر برگزار خواهد شد.

 

امسال جامعه کارگری و کارفرمایی استان همچون ملت خدا جو و همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به رخ جهانیان می کشانند و این بار با حضور متفاوت و هدف مشترک مثل سالهای گذشته و  با حضور در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نشان می دهند که قدس شریف تنها نبوده و تنها نخواهند ماند حتی در این شرایط و این راه تا آزادی کامل قدس شریف ادامه خواهد داشت.

جامعه کارگری استان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس از جامعه بزرگ و شریف کارگری و کارفرمایی که همواره در سخت ترین شرایط پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده اند دعوت می نماید تا بار دیگر با حضور گستره و دشمن شکن خود در راهپیمایی مجازی روز قدس شرکت و با به تصویر کشیدن مظلومیت ملت فلسطین و غارتگری ها و کودک کشی های رژیم جعلی و غاصب صهیونیست ضمن محکومیت تجاوز های این غده سرطانی از ملت فلسطین و آرمان های قدس شریف حمایت نمایند.

 

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید