اخبار

در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات تابعه وزارت تعاون, کارورفاه اجتماعی در استان زنجان مطرح شد:

مشارکت در اطلاع رسانی سریع و شفاف اخبار به جامعه هدف

اطلاع رسانی سریع و شفاف اخبار,تعاون,کارورفاه اجتماعی,زنجان
در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان مطرح شد: در راستای اطلاع رسانی سریع و شفاف اخبار ادارات تابعه وزارت متبوع به جامعه هدف، نیازمند مشارکت جدی همکاران حوزه روابط عمومی هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی, رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات تابعه وزارت در استان، ضمن تبریک انتخاب دو عضو از اعضای شورای هماهنگی به عنوان روابط عمومی برتر سال98، به طرح مسائل و مشکلات موجود در این حوزه پرداخت و با اشاره به نامه های ارسالی از سوی وزارت متبوع و اقدام سریع برای اجرای موارد خواسته شده،  پیشنهاداتی را نیز ارائه کرد. 

احدی بااشاره به اهمیت فعالیت در فضای مجازی برای اطلاع رسانی به موقع و دقیق به جامعه هدف که آحاد مردم  را دربر می گیرد بر مشارکت جدی همکاران حوزه روابط عمومی در  انتقال و اطلاع رسانی سریع و شفاف اخبار ادارات و همچنین تقویت کانال اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد.

مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در خصوص تولید فصلنامه عملکرد ادارات تابعه وزارت متبوع به روش برون سپاری با کمک تیم تخصصی از جامعه خبرنگاران حرفه ای استان و با پیشنهادات مطرح شده از سوی اعضاء به بررسی جوانب این امر پرداخت.

 

پس از ارائه طرح موضوعات مختلف توسط مسئولین روابط عمومی هر دستگاه مقرر شد به جهت تصمیم سازی در برخی مسائل حوزه روابط عمومی جلسه ای مشترک با مدیران کل دستگاه ها برگزار گردد.

 

 

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید