اخبار

در جلسه‌ی هیات نظارت استانی مؤسسات کارآموزی و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد استان زنجان بررسی شد:

نقش آموزشگاه‌های آزاد در مهارت‌آموزی

نقش آموزشگاه های آزاد در مهارت آموزی,استان زنجان,وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان نقش آموزشگاه های آزاد را در مهارت آموزی موثر دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: محمدرضا انصاری در اولین جلسه‌ی هیات نظارت استانی مؤسسات کارآموزی و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد استان زنجان در سال 99 با اشاره به شیوع کرونا ویروس در سال‌جاری و ادامه روند این بیماری، از آموزشگاه‌ها خواست با تولید محتواهای آموزشی و ایده‌های جدید این تهدید را به فرصت تبدیل کنند.

انصاری به نقش آموزشگاه‌های آزاد در مهارت‌آموزی اشاره کرد و افزود : نقش آموزشگاه‌ها، کم کردن تصدی‌گری دولتی و اعتماد کردن به بخش خصوصی است .

محمدرضا انصاری همچنین، کیفی‌سازی آموزش‌های ارائه شده بر اساس استانداردهای آموزشی و حرکت به سمت آموزش‌های اشتغال محور و ورود به آموزش بنگاه‌های اقتصادی و صنایع و صنوف را گام مهمی دانست.

درادامه انصاری بر وحدت رویه در تصمیم‌گیری‌های هیأت نظارت، تأکید کرد و گفت: با مدیریت منطقی و صحیح و همچنین اجرای دقیق برنامه‌های سازمان جهت توسعه بخش خصوصی در آموزش فنی و حرفه‌ای، نقش کارآموزان مهارتی در بازار کسب و کار پررنگ ‌تر از گذشته خواهد شد.

این جلسه با بررسی و تصمیم‌گیری 13 پرونده در زمینه‌های تمدید آموزشگاه، برگزاری دوره‌های آموزشی، افزایش رشته، واگذاری، انتقال و جابجایی آموزشگاه‌ها، پایان یافت.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید