اخبار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت:

بیش از 3 میلیون نفرساعت، ازسوی بخش دولتی در زنجان آموزش‌های مهارتی ارائه شد

دوره آموزشی مهارتی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی 12 ماهه سال 98، 3 میلیون و 856 هزار و 539 نفرساعت از سوی بخش دولتی در این استان ازآموزش‌های مهارتی بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری درتکمیل این خبر گفت: عملکرد آموزشی بخش دولتی طی 12 ماهه سال 1398 ، 3 میلیون و 856 هزار و 539 نفر- ساعت، معادل 22 هزار و 482 نفر - دوره، در چهار خوشه از سوی بخش دولتی در این استان ازآموزش‌های مهارتی بهره‌مند شدند.

 وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های تولید محتوای آموزش‌های مجازی در راستای بالا بردن توسعه آموزش در حوزه های مختلف و اثر بخشی مناسب و ارتقاء در خوشه خدمات دربرگیرنده ۱۲ گروه برنامه‌ریزی درسی در زمینه‌هایی مانند امور اداری، بهداشت و ایمنی، مراقبت و زیبایی و خوشه صنعت دربرگیرنده ۳۳ گروه برنامه‌ریزی درسی در زمینه‌هایی مانند مکانیک، صنایع فلزی، برق، صنایع چوب و جوشکاری محقق شده است .

محمدرضا انصاری افزود: خوشه فرهنگ و هنر دربرگیرنده ۱۱ گروه برنامه‌ریزی درسی شامل صنایع دستی، هنرهای تزئینی، طلا و جواهرسازی بوده و خوشه کشاورزی نیز دربرگیرنده ۱۰ گروه برنامه‌ریزی درسی در زمینه‌های امور زراعی، امور باغی، صنایع غذایی و گیاهان داروئی است.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به عملکرد برنامه‌های عملیاتی این اداره‌کل در 12 ماهه سال 1398، گفت: برنامه‌های عملیاتی سال‌جاری در پنج بخش از طریق سازمان به استان ابلاغ شده بود.

محمدرضا انصاری عنوان کرد: برنامه‌های بعدی نیز شامل ارائه آموزش‌های مهارتی توسط بخش دولتی، ارائه آموزش‌های مهارتی توسط بخش غیردولتی و برنامه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی بود که تا پایان سال 1398, صددرصد تحقق یافته‌اند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید