اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: جهش و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است

جهش و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: جهش تولید و رونق تولید با تلاش جمعی امکان پذیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، فتحی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بازدید از واحدهای تولیدی گسترش و توسعه صنعت آذربایجان، شرکت پالایش نفت تبریز و شرکت قاینارخزر با بیان نقش بسیار مهم و راهبردی کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان در بررسی و احصاء مشکلات و موانع پیش روی برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان اظهارکرد: توجه و اهتمام ویژه اعضای کمیته و با هم افزایی، همکاری و همت و تلاش این کمیته کمترین میزان تنش کارگری را در کشور داریم.
وی  افزود: بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی با همراهی کمیته مدیریت بر واکنش های کارگری استان از مهمترین برنامه‌های این اداره کل در بررسی موانع و مشکلات پیش روی صنعت و تولید استان است که با جدیت به دنبال توسعه و ایجاد آرامش  در عرصه‌های کار و تولید هستیم.

 وی با اشاره به حرکت پرشتاب صنعت در جهان  افزود: برای  برون رفت از مشکلات و امکان رقابت و کسب سهم بازارهای داخلی و بین المللی باید دانش علمی و توان عملی و استانداردهای لازم را ارتقاء دهیم تا به موفقیت های بزرگ در عرصه اقتصادی برسیم.

فتحی نقش فعالان اقتصادی را مهم توصیف کرد و گفت: کارآفرینان و کارگران  تلاشگر در واحدهای تولیدی صنعتی در تحقق اهداف و منویات اقتصاد مقاومتی و نیل به اهداف راهبردی جهش تولید گام های بلندی را برداشته اند و موفقیت امروز مرهون تلاشهای بی وقفه این عزیزان در عرصه های کاروتولید است.

در این بازدید از واحدهای تولیدی گسترش و توسعه صنعت آذربایجان تولید کننده کمباین و شرکت پالایش نفت تبریز تولید کننده فرآورده های نفتی و شرکت قاینار خزر تولید کننده لوازم خانگی بازدید و در جریان مشکلات و توانمندیهای این شرکت ها قرار گرفتند.


۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید