اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

هماهنگی و تعامل شورای مدیران ایلام
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

به گزازش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی نقش بانوان را در جامعه بسیار مهم خواند و تاکید کرد: به کارگیری بانوان، جوان گرایی و شفافیت از شعارهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است که وضعیت بهره گیری از بانوان توانمند، نیروهای جوان در ایلام به مراتب از استان های دیگر بهتر است.

شیرخانی اظهار کرد: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم که این امر می تواند در دستیابی به اهداف بلندی که وزارتخانه تعیین کرده است، یاریگر ما باشد .

وی ادامه داد: طبق اعلام وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران تابعه در استان ایلام، الگویی برای سایر استان ها هستند و شورای مدیران ایلام، سرآمد دیگر شوراها در کشور است که می طلبد در فضای همدلی و هم افزایی مدیران  استانی بیشتر از گذشته نقش خود را در خدمت به مردم و پیشبرد اهداف ، ایفا کنند.

شیرخانی گفت: با تعامل هر چه بیشتر مدیران و ایجاد هم افزایی بتوانیم گام موثری به جهت خدمت رسانی به مردم استان در راستای سیاست های کلان وزارت برداریم.

وی اظهار کرد: با توجه به توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در استان، شاهد نیروهای کارآموخته برای این واحدها باشیم که آموزش فنی و حرفه ای می تواند با توجه به ظرفیت های زیاد و پتانسیل های خود در این مساله، حضور موثر ایفا کند.

وی گفت: ۴۷ درصد نیروهایی پروژه های نفت و گاز در استان بومی هستند که مهارت لازم را نیز دارند.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید