اخبار

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

بهره مندی دانشجویان  شهرکردی از خدمات تعاونی بهداشتی و درمانی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، سید حفیظ الله فاضلی در بازدید از درمانگاه تعاونی دانشگاه شهرکرد گفت: در واقع، تعاونی‌ها سازمانهای مردمی هستند که توسط خود اعضا و با اختیار کامل آنها تشکیل و منطبق با اصول بین المللی تعاون اداره می شوند.

وی ادامه داد: امروزه نقش دانشگاهها در جهت توسعه و اشتغال و آموزش و پژوهش بسیار ارزنده و مفید است و امروز ایجاد این مکان درمانی در دانشگاه یک مکان ارزنده و مهم در جهت سلامت افراد است که با بیش از 10هزار نفر و به صورت ماهیانه حدود 1000نفر را خدمات درمانی ارائه میدهد.

وی هدایت و ساماندهی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی و تاکید بر کارافرین در قالب شرکت های تعاونی به ویژه تعاونی دانش بنیان و همکاری مشترک به منظور اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ تعاون و توسعه همکاری علمی ،پژوهشی و فناوری در جهت ارتباط پویا و سازمان یافته اداره کل و دانشگاه عنوان کرد.

وی تصریح کرد: پیش نیاز اشتغال پایدار و نیاز جامعه آموزشی ایران از خانواده تا دانشگاه سه اصل مهم انتقال دانش، تجربه و مهارت های حرفه ای ،فنی و فرهنگی است که امروز می توان از دانشگاه بهره کافی را کسب کرد.


۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید