اخبار

رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان طارم:

برگزاری کارگاه آموزشی پشگیری از اعتیاد شرکت گیلوان زیتون

وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان زنجان,طارم,کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد,جامعه هدف
رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری کارگاه آموزشی پشگیری از اعتیاد برای کارگران شرکت گیلوان زیتون خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدحسن حسینی در تکمیل این خبر افزود: این کارگاه یک روزه با حضور کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم و کارشناس امور اجتماعی اداره این شهرستان در محل شرکت گیلوان زیتون برگزار گردید.

کارشناس شبکه بهداشت و درمان در این کارگاه یک روزه مطرح کرد: مشکل اعتیاد یکی از معضلات بهداشتی ،روانی و اجتماعی جهان امروز است و وابستگی به مواد مخدر در همه مشاغل ، سطوح تحصیلی و طبقه اقتصادی ،اجتماعی دیده میشود و به افراد و اقشار خاصی اختصاص ندارد.

خانم بهرامی در ادامه تعریفی از مواد، علل وعوامل گرایش به اعتیاد ،پیامدهای مصرف مواد و پیشگیری از اعتیاد ودرمان آن توضیحاتی ارائه نمود و مهارت نه گفتن را کلیدی برای رهایی از دام اعتیاد دانست.

 وی همچنین به اهمیت پیشگیری از اعتیاد و معضلات مواد مخدر در سطح جامعه و راههای مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان و آگاه سازی مردم از اثرات موادمخدراشاره نمود وگفت: مصرف مواد مخدر باعث شکل گیری دشواریها و مشکلات فردی خانوادگی و اجتماعی میشود واعتیاد به مواد مخدر بخش قابل توجهی از منابع انسانی ، سرمایه های اجتماعی و اقتصادی جامعه را ازبین میبرد که ابعاد بسیار منفی دربردارد .

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید