اخبار

دادستان عمومی و انقلاب زنجان:

با کمک دادستانی زنجان، 210 کارگر در شرکت شیشه زنگان پارس سرکار می‌روند

وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان زنجان,بکارگماری 210 کارگردرشرکت شیشه زنگان پارس,سلطانیه
دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: با کمک دادستانی، زمینه افزایش 100 درصدی تولید و اشتغال مستقیم 210 نفر دیگر در شرکت شیشه زنگان پارس سلطانیه فراهم می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حجت‌الاسلام محسن کرمی در بازدید از شرکت شیشه زنگان پارس سلطانیه اظهار کرد: ارتقای کیفیت محصولات شرکت و استفاده از روش‌های نوین دنیا در بسته‌بندی می‌تواند در رقابت با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی بسیار موثر باشد، چرا که رمز موفقیت و هنر مدیریت ایجاد ارتباط قوی بین عرضه تولید و عرضه بازاریابی و فروش است.

دادستان زنجان گفت: وضعیت اقتصادی کشور در شرایط فعلی، وضعیت جنگ است و با این تحریم‌ها، تهیه مواد اولیه و ارز بسیار مشکل است، بنابراین سر پا نگهداشتن شرکت‌ها در چنین وضعیتی یک نوع جهاد است.

وی تصریح کرد: نام‌گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب بر اساس تدبیر و آینده‌نگری ایشان است و عمل به شعار سال برای همه یک تکلیف است و دستگاه قضایی حمایت از تولید و تلاش برای رفع موانع تولید را یک وظیفه و عمل به منویات رهبری می‌داند.

دادستان زنجان با اشاره به اینکه شرکت شیشه‌سازی زنگان پارس سلطانیه هم در تولید و هم در عرضه محصولات موفق عمل کرده است، افزود: جا دارد از مدیرعامل و همه زحمت‌کشان در این مجموعه تشکر کنم و اینکه ۲۱۰ کارگر در این شرکت به صورت مستقیم مشغول هستند بسیار ارزشمند است.

کرمی تصریح کرد: ارتقای کیفیت محصولات شرکت و استفاده از روش‌های نوین دنیا در بسته‌بندی  می‌تواند در بازاریابی و عرضه محصولات حتی رقابت با شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی بسیار موثر باشد.

دادستان زنجان وعده داد، تا مشکلات بانکی شرکت را که مانع جدی برای اجرای طرح توسعه و عامل درگیر شدن شرکت با جرایم نامناسبات برطرف سازد تا در این راستا زمینه افزایش 100 درصدی تولید و اشتغال مستقیم 210 نفر دیگر هم فراهم شود.

به گفته مدیرعامل این شرکت، شرکت با ۲۱۰ کارگر در چهار شیفت فعالیت می‌کند و خدا رو شکر هیچ گونه بدهی به بیمه، انشعابات و حقوق کارگران وجود ندارد.

امروز کیفیت محصولات این شرکت در داخل و خارج قابلیت رقابت دارد  و ۲۵ درصد محصولات به چند کشور همسایه صادر می شود و ۱۰ درصد تولید و ۶ درصد مصرف کشور را این شرکت تامین می‌کند.

 

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید