اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

ایجاد 3 هزار و 950 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

وزارت تعاون, کارورفاه اجتماعی, استان زنجان,  3 هزار و 950 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ایجاد 3 هزار و 950 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: رویکرد کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون, کارورفاه اجتماعی استان زنجان، هدایت صفری  اظهار کرد: رویکرد کمیته امداد در فصل جدید ارائه خدمات به نیازمندان و توانمندسازی جامعه هدف است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات معوض این نهاد در قالب تسهیلات کارگشایی، اشتغال، ودیعه مسکن و مسکن  به جامعه هدف این نهاد ارائه می‌شود، افزود: ترویج و  توسعه سنت حسنه قرض‌الحسنه در کشور از رویکردهای اصلی صندوق امداد ولایت بوده و تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از منابع و اعتبارات این صندوق و هم‌افزایی آن با ظرفیت‌های مردمی در کنار ترویج فرهنگ اسلامی قرض‌‌الحسنه، خدمات اثربخشی به جامعه هدف این نهاد با استفاده از این ظرفیت‌ها ارائه شود.

صفری با اشاره به اینکه با همین رویکرد منابع مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و ارائه خدمات معوض به جامعه هدف از طریق اعتبارات این نهاد، سپرده خیران و بازپرداخت اقساط تسهیلات پرداختی تأمین می‌شود، ادامه داد: راهبرد کمیته امداد در این بخش در کنار جذب خیران برای سپرده‌گذاری در این صندوق، پیگیری مناسب و وصول به موقع اقساط تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند جامعه برای جاری شدن منابع در حوزه خدمت رسانی به جامعه هدف این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه راهبرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان تحت حمایت است، گفت: تلاش می‌کنیم با ارتقای خدمات این نهاد در حوزه اشتغال‌زایی زمینه توانمندسازی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت را در بازه زمانی مشخص، هدفمند و زمان‌دار فراهم کنیم.

صفری با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌شده است تا پایان سال جاری 3 هزار و 950 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد شود، افزود: برای این منظور قریب به 120 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به کمیته امداد با مشارکت بانک‌های استان اختصاص‌ یافته است.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری کامل از ظرفیت‌های موجود در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت، در کنار حفظ رویکردهای گذشته، فرصت‌های جدیدی در حوزه اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد در قالب راهبران شغلی و کارآفرینان حرفه‌ای ایجاد کنیم.

۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید