اخبار

در ایام کرونا توسط اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان انجام می شود:

بازرسی‌های مستمر از واحدهای تولیدی

وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان زنجان,بازرسی از واحدهای تولیدی
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در واحد‌هایی که کار‌فرما از شرایط کرونایی سوء استفاده کند مورد برخورد قرار می‌‌گیرد اما بازرسی‌ها به صورت مستمر در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی تصریح کر: در واحد‌هایی که کار‌فرما از شرایط کرونایی سوء استفاده کند مورد برخورد قرار می‌‌گیرد اما بازرسی‌ها به صورت مستمر و ویژه در حال انجام است تا از این قبیل تخلفات ممانعت شود و در این راستا برای برقراری بیمه بیکاری حتی هیئت‌های استانی در موقع لزوم در واحد‌ها حضور می‌یابند و تصمیم‌‌گیری را انجام می‌دهند.

این مسئول با بیان اینکه تمهیدات خوبی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید انجام شده است و بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی احصا و رفع می‌‌شود، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به حمایت این امر نیز انجام می‌‌گیرد اما بهتر است افرادی که در رسته‌های 14 گانه قرار دارند در سامانه کارا ثبت نام کنند و در این راستا نیز تا پایان تیرماه فرصت دارند ثبت نام را تکمیل نمایند.

به گفته یوسفی، مرحله اول ثبت نام از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا حال حاضر نیز ادامه دارد و این در صورتی است که در مرحله نخست کارگاه‌هایی که دارای کد کارگاهی بودند، مشمول دریافت تسهیلات شدند. اما در مرحله دوم واحد‌هایی که فاقد کد کارگاهی هستند نیز مشمول دریافت تسهیلات شده‌اند و از 16 تیر ماه می‌توانند در سامانه کارا ثبت نام کنند و این در حالی است که کمتر از یک هفته فرصت برای استفاده از این ظرفیت وجود دارد.

این مسئول با بیان اینکه 12 دستگاه اجرایی وظیفه رسیدگی به امورات ثبت نام در سامانه کارا را دارند گفت: از تمام مدیران می‌‌خواهیم که نهایت همکاری را با ثبت‌‌نام‌‌کنندگان داشته باشند.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید