اخبار

برنامه‌های هفته مهارت در زنجان مجازی شد

وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان زنجان,فنی و حرفه ای,مجازی شدن برنامه‌های هفته مهارت
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: با توجه به وضعیت شیوع کرونا برنامه‌های هفته مهارت در زنجان مجازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا انصاری  اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا امسال هفته مهارت با رویکرد متفاوتی برگزار می‌شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه هر ساله سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در هفته ملی مهارت، اقدام به برگزاری جشنواره هفته ملی مهارت در سطح کشور می‌کند، خاطر نشان کرد: توسعه، ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و کار و کارآفرینی از جمله اهداف اجرای این جشنواره است.

وی با بیان اینکه ایجاد انگیزه و عزم ملی برای دستیابی به فرصت‌های شغلی پایدار، توجه به گسترش فرهنگ مهارت‌آموزی و امیدبخشی و ترویج خودباوری به جامعه آماده اشتغال را از دیگر اهداف اجرای هفته مهارت است، بیان کرد: جلب مشارکت بخش خصوصی با هدف رقابتی کردن بازار مهارت‌آموزی، توجه بیشتر به فناوری‌های نوین، حمایت از تولید ملی از دیگر اهداف این هفته است.

انصاری خاطر نشان کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی اکثر برنامه‌ها طبق دستوالعمل به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه اجرای برنامه‌های متنوع در هفته ملی مهارت به منظور آشنایی مخاطبان و گروه‌های هدف رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای است، گفت: این مهم از جمله راهکارهای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه است.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید