اخبار

مسابقات مهارت زنجان در ۳۵ رشته برگزار می‌شود

وزارت تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان زنجان,فنی و حرفه ای,برگزاری مسابقات مهارت
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: همزمان با سراسر کشور مسابقات مهارت زنجان در ۳۵ رشته برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری  اظهار کرد: ثبت‌نام آنلاین نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت همزمان با سراسر کشور در استان زنجان از طریق نشانی www.portaltvto.com/olampiad/signup/step آغاز شد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ملی مهارت در ۳۵ رشته مهارتی در استان زنجان عنوان کرد: این مسابقات با در نظر گرفتن شرایط شیوع ویروس کرونا، به صورت غیرمتمرکز و غیر هم زمان، استانی و منوط به تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه متقاضیان شرکت در مسابقات ملی مهارت می‌توانند با در نظر گرفتن محدودیت سنی مدارک لازم از قبیل عکس، تصویر تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی یا معافیت نظام وظیفه (برای داوطلبان ذکور و مشمول) را به صورت آنلاین بارگذاری کنند، ادامه داد: ثبت‌نام بدون مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه شرط سنی برای داوطلبان رشته‌های آکواترونیک، فناوری آب، ساخت و تولید (در قالب تیم ۳ نفره)، مکاترونیک (در قالب تیم ۲ نفره) و امنیت شبکه (در قالب تیم دو نفره) متولدین ۱۱ دی ۷۴ به بعد است، ادامه داد: برای سایر رشته‌ها متولدین ۱۱ دی ۷۷ به بعد است.

وی افزود: جوانان ماهر شامل کارآموزان و آموزش‌دیدگان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته‌های کار و دانش، فنی و حرفه‌ای و نظری، دانشجویان آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و آموزش عالی و همچنین کارگران واحدهای صنعتی و صنفی می‌توانند با رعایت شرایط سنی ذکر شده در این دوره از مسابقات ملی مهارت شرکت کنند.

انصاری با اشاره به نمایندگی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سازمان جهانی مهارت WSI، عنوان کرد: رشته‌های تراش CNC، فرز CNC، طراحی مهندسی مکانیک، جوشکاری، کاشیکاری دیوار و کف، صافکاری خودرو، لوله کشی و گرمایشی، الکترونیک، طراحی وب، تاسیسات الکتریکی، کنترل صنعتی، آجرچینی، کابینت سازی (چوبی)، جواهرسازی، خیاطی (فناوری مد)، آشپزی، قنادی (شیرینی پزی)، گل آرائی، فناوری اتومبیل، نقاشی خودرو، اتصالات چوبی، تبرید و تهویه، فناوری طراحی گرافیک و فناوری اطلاعات در دوشاخه مدیریت سیستم های تحت شبکه و راهکارهای نرم‌افزاری برای تجارت، از جمله رشته‌های انفرادی این دوره از مسابقات هستند.

 

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید