اخبار

فنی و حرفه‌ای زنجان با تولید لوازم ماسک اشتغال ۱۶۰ نفر را فراهم کرد

فنی و حرفه‌ای زنجان با تولید لوازم ماسک اشتغال ۱۶۰ نفر را فراهم کرد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک توسط این اداره کل، تولید شده وبرای ۱۶۰ نفر ایجاداشتغال شده است
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا انصاری  به مناسبت هفته ملی مهارت در جمع خبرنگاران افزود: دستکش‌ها توسط یک گروه جهادی تولید شده و ماسک‌های تولیدی نیز طی قرارداد با یک شرکتی که مدتی تعطیل بود، ضدعفونی، استریلیزه و بسته‌بندی می‌شود که همین امر سبب احیای دوباره این شرکت شد.

وی اظهار داشت: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان با دستور استاندار زنجان از ۱۵ اسفندماه سال گذشته با کمک تمام مسؤولان مربوطه در زمینه تولید ملزومات بیمارستانی، ماسک و دستکش با تشکیل پویش و گروه جهادی و همت تمام عوامل مجموعه، پای کار آمد.

انصاری تصریح کرد: تمام عوامل این اداره کل در فرآیند تولید لوازم بهداشتی، بدون عاید شدن ریالی، فعالیت کرده و تمام تولیدات به سمت بهره‌مندی مردم هدایت شد زیرا سلامتی جامعه، ارزشمند و مهم است.

اخلاق حرفه‌ای در کنار مهارت‌آموزی مهم است

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: در راستای عمل به اخلاق حرفه‌ای، تمام ماسک‌های تولیدی به قیمت تمام‌شده و بدون ریالی اضافه با گواهی استریل و تاریخ تولید در اختیار تعاونی داروسازان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به کمک خیران در تولید ماسک‌ها، اظهار داشت:کارگاه‌ها ظرفیت تولید روزانه تا ۲۰۰ هزار عدد ماسک را در صورت تامین پارچه و مواد اولیه دارند اما اکنون روزانه ۳۰ هزار عدد تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام قوانین اشتغال باید پیوست مهارت داشته باشند، گفت: مهارت از دانش، توانمندی، نگرش، اخلاق حرفه‌ای و توجهات زیست‌محیطی تشکیل شده است.

۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید