اخبار

410نفر از شاغلان واحدهای تولیدی در زنجان همیار سلامت شدند

410نفر از شاغلان واحدهای تولیدی در زنجان همیار سلامت شدند
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل هسته های همیاران سلامت در واحدهای تولیدی این استان خبر داد و گفت:410 نفر از شاغلان در واحدهای تولیدی در قالب این هسته ها برای مقابله با کرونا، سازماندهی شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اجتماعی نظارت بر مسائل بهداشتی پرسنل کارخانجات استان، افزود: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات متعددی در سطح واحدهای تولیدی برای حفاظت از نیروی کار انجام شده و فعالیت ها در این زمینه همچنان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان در سطح جامعه و نیز در داخل کارخانجات،  نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی با دقت و جدیت باید مورد توجه قرار می گیرد.

 یوسفی به بازرسی های مستمر از واحدهای تولیدی جهت بررسی رعایت  پروتکل های بهداشتی توسط کارفرمایان اشاره کرد و گفت:  برای این منظور تا پایان تیرماه امسال ۲ هزار و ۱۲۱ مورد بازرسی از واحد های تولیدی توسط بازرسان کار صورت گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان درخصوص توزیع اقلام بهداشتی نیز  افزود: تا کنون تعداد 206 واحد تولیدی و بیش از ۳۲ هزار نفر از کارگران استان از اقلام بهداشتی توزیع شده توسط شرکت تعاونی دارو سازان زنجان بهره مند شده اند
۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید