اخبار

شیفت ایثار درکارخانه‌های استان زنجان توسط کارگران بسیجی انجام می‌شود

شیفت ایثار درکارخانه‌های استان زنجان توسط کارگران بسیجی انجام می‌شود
رئیس بسیج کارگری استان زنجان از اجرای شیفت ایثار در کارخانه‌های استان زنجان خبر داد و گفت: این طرح به شکل کشوری در روز سه‌شنبه برگزار می‎‌شود و کارگران بسیجی تمام کارخانه‌های استان را ضدعفونی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان یحیی احمدی داشت: طرح بزرگ "شیف ایثار" به شکل کشوری امروز در همه کارخانه‌های کشور و از جمله استان زنجان برگزار می‌‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح کارگران بسیجی در ساعات غیر از وقت اداری به صورت خودجوش کل محل کار خود را ضدعفونی و گندزدایی می‌کنند، تصریح کرد: امروز سه‌شنبه ساعت 10:30 این طرح به شکل کشوری در تمام کارخانه‌های کشور آغاز می‌شود و در استان زنجان هم این طرح در کارخانه‌هایی که پایگاه بسیج کارگری دارند انجام می‌گیرد.

رئیس بسیج کارگری استان زنجان در ادامه گریزی به کمک‌های مومنانه زد و افزود: بسیج کارگری در مرحله نخست چند هزار بسته ارزاق در بین نیازمندان توزیع کرد و قرار است منابع مرحله دوم از طریق شیفت ایثار که کارگران در این شیفت به شکل اضافه‌کار در کارخانه حضور دارند، تامین شود و چند هزار بسته ارزاق دیگر در آینده نزدیک در بین نیازمندان توزیع شود.

وی در پایان با اشاره به طرح  "دست یاری‌گر" افزود: این طرح شامل کارفرمایان می‌شود و در این طرح این قشر چه از منابع ادارای و چه از دارایی‌های شخصی به طرح بزرگ کمک مومنانه کمک می‌کنند و در آینده نزدیک این طرح نیز اجرایی خواهد شد. 

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: تمام اقشار بسیج و از جمله بسیج کارگری پس از شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار دارند و خدمات ارزنده‌ای را ارائه کرده‌اند و تا زمانی که این ویروس وجود داشته باشد بسیج در خط مقدم آن حضور دارد.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید