اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرارسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان متن پیام  تبریک مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است:

مدیران محترم روزنامه ها ، خبرگزاری ها و هفته نامه های وزین استان زنجان

خبرنگاران محترم فهیم و پرتلاش استان

باسلام و تهنیت

پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». ویژگی حق محوری، حق طلبی و حق گویی، از مهم ترین ویژگی های یک خبرنگار موفق و خداترس است..

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معزز خبرنگار و نکوداشت استادان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، در سالروز شهادت اسوه تعهد و خدمت «شهید محمود صارمی» به پاس حرمت حق گویی و حریم روایتگران حقیقت، این روز پر منزلت را به تمامی خبرنگاران و روزنامه نگاران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد همراه با رعایت عدالت و اخلاق حرفه‌ای رسانه و وظیفه‌اند. نقش خبرنگاران در جنگ تحمیلی نیز انکار ناپذیر است و آنان در طول هشت سال دفاع مقدس با تولید هزاران خبر و گزارش برگ زرینی از تاریخ روزنامه نگاری کشور را به نمایش گذاشتند.       
هفدهم مرداد ماه به واقع بهانه ای است جهت تقدیر از همت بی شائبه  فر هیختگان صاحب قلم که با  تکیه بر ایمان و اخلاص واقعی در راستای اعتلای رسالت خطیر و واقعی اطلاع رسانی و تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره در تلاش هستند.

در دنیای کنونی این خبرنگاران رسانه ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنندو با ایفای نقش صحیح خود می توانند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهند و از مسائل حاشیه ای پرهیز کنند.

امید است که درسال جهش تولیددر سایه قلم های روشنگر، آگاه، هشداردهنده و دلسوز شاهد آینده ای روشن و پرامید در پایتخت شور و شعور حسینی و جای جای ایران همیشه سرافراز خود باشیم.

ضمن تقدیر از تعامل مناسب، دقیق و دلسوزانه خبرنگاران و مدیران رسانه ای با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، خواهان استمرار این هماهنگی و تعامل و امیدوار به توفیقات روزافزون اصحاب رسانه هستم
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید