اخبار

مدیرکل بهزیستی استان زنجان:

آغاز اجرای «پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» در زنجان

آغاز اجرای «پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» در زنجان
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از آغاز اجرای «پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» در زنجان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد محمدی قیداری از برگزاری «پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» در استان  خبر داد و اظهار کرد: این پویش با  موضوع «کرامت علوی، شور حسینی» در فاصله زمانی عید غدیر خم تا پایان ماه صفر برگزار خواهد شد.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان افزود: کمک هزینه معیشتی برای افراد نیازمند و جامعه هدف، اقلام کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش، وسایل بهداشتی، درمانی و دارویی برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه‌روزی معلولان و سالمندان مراقبت می‌شوند، کمک‌های غیر نقدی، اقلام و جیره‌های خشک غذایی و نذورات هیأت مذهبی و خیرین که صرفا توسط ادارات بهزیستی شهرستان‌ها قابل جمع‌آوری است‌، از محورهای مرتبط با این پویش است.

وی درباره نحوه جمع‌آوری کمک‌های خیرخواهانه خاطر نشان کرد: همشهریان خیر و نیکوکار پایتخت شور و شعور حسینی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ یا # ۹* ۷* ۷۳۳* بخش نیکوکاری نرم‌افزارهای آپ و سکه پرداخت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان افزود: بهزیستی یکی از مسیرهای مطمئن برای خدمات‌رسانی به قشر آسیب‌پذیر و نیازمند است که مردم خیر استان می‌توانند با اهدای نذورات خود به این نهاد موجبات بهره‌مندی جامعه هدف بهزیستی از این کمک‌ها را فراهم آورند.

وی تأکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 میلیارد تومان توسط خیرین و نیکوکاران جمع‌آوری و برای تامین اقلام معیشتی، بهداشتی، کمک هزینه ازدواج، سرمایه کار و ودیعه مسکن در اختیار11 هزار نفر از افراد تحت پوشش قرار گرفته است.

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید