اخبار

پرداخت 160 میلیون ریال تسهیلات کرونایی به ازای هر کارگر

اداره_کل_تعاون,کارورفاه اجتماعی_استان_زنجان,تسهیلات_کرونایی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده بر اساس تصمیمات کارشناسی برای کسب و کارهایی که به دستور دولت تعطیل شده‌اند به ازای هر کارگر 160 میلیون ریال پرداخت گردیده است.

محمدرضا یوسفی،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجاندر گفت‌وگو با تسنیم  گفت: تصمیم‌گیری در خصوص ارائه کمک‌های دولتی از آسیب‌دیدگان کسب و کارهای ذیل 14 رسته در حوزه ستاد ملی کرونا انجام می‌پذیرد که برابر آخرین تصمیمات بیش از 40 هزار میلیارد تومان منابع بانکی با نرخ 12 درصد به‌صورت سرمایه در گردش در اختیار این کسب و کارها گذارده شده است که صاحبان کسب و کارها  اعم از اینکه دارای کد بیمه کارگاهی باشند یا فاقد پوشش بیمه‌ای باشند، می‌توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

 

فرآیند ارائه تسهیلات کرونایی به‌صورت کاملا الکترونیکی

وی در ادامه تصریح کرد: تضمینات در نظر گرفته شده برای این تسهیلات در پایین‌ترین سطح تعریف شده است و فرآیند ارائه تسهیلات به‌صورت کاملا الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه به دستگاه‌های اجرایی ارئه می‌گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به مبالغ در نظر گرفته شده برای تسهیلات گفت: میزان تسهیلات در نظر گرفته شده بر اساس تصمیمات کارشناسی و با اخذ نظر از اتحادیه‌های صنفی و نیز کارشناسان دستگاه‌های تخصصی تعیین شده است. بر این اساس برای کسب و کارهای مستقل و خویش‌فرمایی رقم 60 میلیون ریال، در کسب و کارهای کارگاهی به ازای هر کارگر 120 میلیون ریال و نیز برای کسب و کارهایی که به دستور دولت تعطیل شده‌اند به ازای هر کارگر 160 میلیون ریال پرداخت گردیده است.

 

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید