اخبار

تولید 160 محتوای آموزشی مهارتی در زنجان

اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان,فنی_حرفه_ای
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در سال‌جاری 160 محتوای آموزشی در استان بارگذاری شده است، گفت: 79 هزار و 37 نفر به مدت 577 هزار و 128 دقیقه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری  اظهار کرد: ضعف زیرساخت‌های مهارت بنیان در طول سالیان متمادی در استان مشاهده می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان نبود زیرساخت‌های مهارت بنیان را مانع بزرگی در مسیر رشد در استان زنجان خواند و افزود: نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در فرآیند توسعه استان فزاینده است.

وی از تمدید مهلت ثبت‌نام در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت تا تاریخ 31 مرداد‌ماه خبر داد و افزود: ثبت‌نام این مسابقات به منظور رعایت الزامات بهداشتی ناشی از شیوع کرونا تنها به صورت آنلاین انجام می‌شود.

انصاری افزود: فناوری ساخت و ساز، مد و هنرهای خلاقانه، فناوری اطلاعات و اطلاع‌رسانی، فناوری مهندسی و تولید، خدمات‌رسانی شخصی و اجتماعی و حمل و نقل از رشته‌های این مسابقات است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری 160 محتوای آموزشی مهارتی در استان زنجان بارگذاری شده است، عنوان کرد: 79 هزار و 37 نفر به مدت 577 هزار و 128 دقیقه از این محتوا بازدید کردند.

وی با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی برگزار شده در پادگان به تعداد 221 نفر دوره بوده است، اضافه کرد: 52 هزار 375 نفر ساعت آموزش در سال‌جاری به سربازان در محیط کار واقعی پادگان‌ها ارائه شده است.

انصاری خاطر نشان کرد: به تعداد 100 نفر دوره  آموزش در پادگان‌ها برگزار شده و به میزان 15 هزار و 411 نفر ساعت ارائه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه در سال‌جاری 83 نفر دوره آموزش در محیط واقعی اصناف ارائه شده است، گفت: این آموزش شامل 68 هزار و 31 نفر ساعت است.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید