اخبار

شریعتمداری در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت :

راه جلوگیری از بروز فساد در مجموعه ها جلب مشارکت عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی است

راه جلوگیری از بروز فساد در مجموعه ها جلب مشارکت عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی است
وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی درآیین رونمایی از سامانه‌های شفافیت گفت : در روز رای اعتماد در مجلس وعده کرده بودم که سامانه شفافیت در مجموعه فعالیت های اقتصادی و خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به طور کامل مستقر خواهد شد .
 محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: یک بار در حضور ریاست محترم جمهوری از 6 سامانه دیگر در حوزه فعالیت های بهزیستی ، تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی کردیم .

وی افزود : امروز در سایت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان دسترسی بسیاری از اطلاعات مورد نیاز مردم از جمله دریافت کنندگان تسهیلات که به صورت یارانه دار به افراد در حوزه اشتغال پرداخت می شود و نیز کلیه کسانی که با فعالیتهای اقتصادی وزارتخانه ارتباط دارند فراهم شد .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود : همچنین از 6 سامانه فراگیر BI که یک سامانه هوشمند فعالیتهای اجرایی در مجموعه صندوقهای بازنشستگی کشوری است رونمایی شد .

شریعتمداری گفت:مجموعا ستادوسازمانهای وزارتخانه دارای   32 سامانه اصلی و چند زیر سامانه است  که بصورت داشبوردهای مدیریتی ،یکپارچگی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وزارتخانه قرار می دهند و مدیران را در ادامه مسیر راهنمایی می کنند .

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید