اخبار

مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در زنجان برای دریافت ۱۵۲ میلیارد تومان تسهیلات ثبت‌نام کردند

وزارت_تعاون_کارورفاه_اجتماعی,استان زنجان,مدیرکل,ثبت_نام_مشاغل_آسیب_دیده,سامانه
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون هفت هزارو ۸۵۳ متقاضی برای دریافت ۱۵۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان در سامانه تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در این استان ثبت نام نموده اند .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی  در جلسه شورای هماهنگی بانکهای عامل درخصوص آخرین وضعیت تسهیلات بانکی به مشاغل آسیب‌دیده از ویروس کرونا عنوان کرد: این پرونده‌ها با پوشش اشتغال ۱۴ هزار و ۳۹۵ نفر در مشاغل مختلف است.
وی خاطرنشان کرد: هفت هزار و ۸۲۶ پرونده با تقاضای ۱۴۷ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان تسهیلات پس از بررسی و تایید در اختیار بانک‌ها قرار گرفته و ۲۷ پرونده با 4 و نیم میلیارد تومان در دست بررسی است.
یوسفی افزود: تاکنون تسهیلات ۲ هزار و ۲۷ پرونده به مبلغ ۳۱۹ میلیارد ریال پرداخت شده و تحقق عملکرد پرداخت نسبت به رقم درخواستی ۲۱.۶ درصد است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ۷۱ درصد از مجموع ثبت‌نام‌کنندگان نهایی، مربوط به کارگاه‌های دارای کد بیمه و بقیه مربوط به کارگاه‌های بدون کد بیمه است.
وی با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام تسهیلات گفت: این مدت برای واحدهای دارای کد بیمه تا ۱۵ و برای کارگاه‌های بدون بیمه تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شده است.
یوسفی همچنین گفت: برای حمایت از گروه‌های آسیب‌دیده از کرونا، ممنوعیت داشتن چک برگشتی و معوقات بانکی برای پرداخت تسهیلات، مستثنی شده است.

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید