اخبار

افتتاح طرح‌های مددجویی در هفته دولت

وزارت_تعاون_کارورفاه_اجتماعی,استان_زنجان,بهزیستی,هفته_دولت
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: افتتاح طرح‌های مددجویی از جمله برنامه‌های هفته دولت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد محمدی قیداری با اشاره به بحث آسیب‌های اجتماعی و تلاش بهزیستی در این حوزه  افزود: تلاش بهزیستی ارائه بهترین خدمات به مددجویان است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه متاثر از شرایط کرونایی مددجویان بهزیستی نیز آسیب دیده‌اند، گفت: در همین راستا طرح ایران همدل اجرایی و با خرید بسته‌های معیشتی تحویل مددجویان خواهد شد.

محمدی قیداری ادامه داد: کمک هزینه معیشتی برای افراد نیازمند و جامعه هدف اقلام کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش، وسایل بهداشتی، درمانی و دارویی برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان مراقبت می شوند از جمله محورهای در نظر گرفته شده را شامل می شود.

وی اضافه کرد: کمک‌های غیرنقدی، اقلام و جیره‌های خشک غذایی و نذورات هیئات مذهبی و خیرین که صرفا توسط ادارات بهزیستی شهرستان‌ها قابل جمع‌آوری بوده، نیز از دیگر محورهای مرتبط با این پویش  اعلام شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه هرکس به اندازه توان خود می‌تواند در این طرح مشارکت کند، گفت: در نهایت کمک‌ها در یکی از روزهای محرم به نیازمندان اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هیأت‌های بزرگ نیز با طرح‌های همدلی همکاری خواهند کرد، گفت: طبق برنامه‌ریزی امسال ۱۱۰ هزار بسته غذایی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع خواهد شد.

۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید