اخبار

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان:

حمایت صندوق کارآفرینی امید زنجان از هفت هزارو ۹۷۴ شغل

وزارت,تعاون,کارورفاه اجتماعی,استان_زنجان,صندوق_کارآفرینی_امید
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون این صندوق از حدود هفت هزار و ۹۷۴ مورد شغل، با پرداخت ۱۷۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات صیانت کرده‌ است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، علی عبدالهی  افزود: رسالت صندوق کارآفرینی امید حمایت از کارآفرینان و افرادی است که می توانند با داشته های ریالی خود در قالب کسب و کارهای خود سرمایه‌گذاری کنند، می باشد.

 وی ادامه داد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید خدماتی که در این حوزه برای عموم مردم ارائه شده، از اعتبارات منابع صندوق توسعه ملی با عنوان قانون حمایت از اشتغال روستایی بوده است که اعتبار ابلاغی آن تا پایان سال گذشته حدود ۶۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: از این مبلغ  ۷۲۲ فقره با  ۵۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای اشتغال یک‌هزار و ۳۱۳ نفر پرداخت شده است.
عبدالهی اضافه کرد: مابقی این اعتبار نیز شهریور ماه برای متقاضیان اشتغالزایی در سطح روستاها پرداخت می شود.
وی یادآوری کرد: پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از اعتبار صندوق توسعه ملی برای دستگاه های حمایتی اعم از کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: این صندوق از سال ۹۲ تا پایان مردادماه سال جاری از منابع داخلی برای هفت هزارو ۲۵۲ فقره با ۱۲۲ میلیارد تومان در جهت حمایت و صیانت از اشتغال تسهیلات پرداخت کرده است.
عبدالهی به خدمات کلی حوزه اشتغال صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و افزود: از حدود هفت هزار و ۹۷۴ مورد شغل با پرداخت ۱۷۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات صیانت شده است.
به گفته وی، این اعتبارات و صیانت اشتغالزایی ۱۲ هزار نفر در سطح استان زنجان را محقق کرد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: علاوه براین تسهیلات پرداخت شده، در قالب سایر منابع تسهیلات ضروری برای بیماران و در بخش معیشتی چهار هزار و ۸۶۶ فقره پرداخت شده است.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
اداره_کل_تعاون_کارورفاه اجتماعی_استان_زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید