اخبار

در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های استانی تابعه وزارت رفاه مطرح شد:

با پیوستن به پویش ملی شفافیت، مسیر اعتمادسازی هموارتر می شود

باپیوستن به پویش ملی شفافیت مسیر اعتمادسازی را هموارتر می شود
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان بااشاره به راه اندازی سامانه شفافیت عنوان کرد: همه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی با پیوستن به پویش ملی شفافیت، مسیر اعتمادسازی را هموارتر می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضایوسفی در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های استانی تابعه وزارت رفاه که در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان تشکیل شد ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: در استان زنجان به دنبال تحقق کامل شفافیت، مبارزه با فساد، پاسخگویی دقیق و صحیح و تکریم ارباب رجوع هستیم.

وی ادامه داد: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور، صندوق سرمایه‌گذاری تعاون، صندوق بازنشستگی کشوری، بهزیستی و سامانه دریافت گزارش بر خط دریافت‌کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از جمله سامانه های شفافیت است که راه‌اندازی شده اند.

یوسفی افزود: به منظور دسترسی آسان به همه سامانه های شفافیت وزارتخانه و سازمان های تابعه درگاه واحدی به نشانیhttps://shafaf.mcls.gov.ir/ تعبیه شده و قابل استفاده است.

زمینه همکاری دستگاه های عضو شورای هماهنگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی فراهم می شود

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد: می توانیم بنا به دعوت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل شهرستان ها حضور داشته باشیم و ظرفیت های شورای هماهنگی دستگاه های تابعه در استان را ارائه دهیم تا زمینه های همکاری فی مابین نمایندگان مجلس و دستگاه های عضو شورا فراهم شود.

قصد داریم در یکی از جلسات شورا از مجمع نمایندگان دعوت نمائیم و همچنین جلسه ای را در جمع بندی جلسات شورا با نمایندگان در حضور مقام عالی وزارت داشته باشیم .

یوسفی ضمن اشاره به تاکید وزیر رفاه بر تقویت سامانه های شفافیت در اولویت برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با ارتقاء سطح نشستهایمان، از تریبون های مختلف می توانیم این سامانه را معرفی نمائیم و به شفافیت خدمات خود بپردازیم.

شایان ذکر است در این جلسه طبق دستور جلسه، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گزارشی از عملکرد و برنامه های این اداره کل ارائه نمود.

کارشناس آماراداره کل تعاون کار به تبیین و تشریح آمارنامه این اداره کل پرداخت.

و مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کاراستان نیز در خصوص اقدامات انجام شده در رابطه با تشکیل کارگروه ویژه جهش تولید با استفاده از ظرفیت‌های بخش های مختلف و سازمان‌های تابعه گزارشی ارائه نمود.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید