اخبار

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان ۲۰۰ درصد رشد یافت

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان ۲۰۰ درصد رشد یافت
مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: با پرداخت یک‌هزارو ۸۵۰ میلیارد ریال تسهیلات، وام‌های واریزی این بانک در یک سال اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل به رشد ۲۰۰ درصدی رسید.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان مسعود کردستانی افزود: در این مدت برای ۶۳۵ شخص حقیقی و حقوقی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه، در استان تسهیلات پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: در سال جهش تولید توسعه تعاونی های کوچک و متوسط از راهبردهای این بانک محسوب می‌شود و ایجاد اشتغال و حمایت از تولید از اولویت‌های مهم به شمار می‌رود.

کردستانی تاکید کرد: سال گذشته چندین تفاهم نامه و قرارداد عاملیت با دستگاه های دولتی اعم سازمان بهزیستی، سازمان صنعت و معدن تجارت، سازمان جهاد کشاورزی استان، اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی، سازمان فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خمینی(ره)، صندوق کارآفرینی امید و صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد کرده ایم و از این محل خدمات بانکی گسترده ای به جامعه هدف این دستگاه های اجرایی ارائه کردیم.

وی با بیان اینکه در سالجاری از محل مشاغل خانگی به ۱۵۰ طرح در استان تسهیلات پرداخت شده است، افزود: بیش از ۷۵ درصد اعتبار استان زنجان جذب شده و تاکنون مبلغ ۷۷ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج برای زوج های جوان پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: در یک سال اخیر ۱۵۱ فقره تسهیلات از محل نوسازی و بازسازی اماکن مسکونی در مناطق سیل زده استان پرداخت شده و با مشارکت این بانک پروژه های متعددی شروع شده که با بهره برداری از آنها گام جدیدی در توسعه بخش تعاون استان برداشته خواهد شد.

کردستانی، حمایت از زنجیره های تولید و صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات و جلوگیری از خام فروشی را از اولویت های مهم بانک توسعه تعاون بیان کرد و ادامه داد: با استفاده از تکنولوژی، تجهیزات و ماشین آلات بروز، قدرت رقابت پذیری تولیدات استان افزایش می‌یابد.


۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید