اخبار

هفتمین مرکز نو آوری و توسعه‌ بخش تعاون کشور در کرمانشاه افتتاح شد

هفتمین مرکز نو آوری توسعه‌ بخش تعاون کشور در کرمانشاه افتتاح شد
مرکز نوآوری و توسعه تعاون در قالب شرکت تعاونی «مشکات» با حمایت پارک علم و فنآوری جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به بهر ه بردار‌ی رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اینکه این شرکت تعاونی با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان و با اشتغالزایی 35 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم راه اندازی شده است، گفت: اواخر سال گذشته ۱۰۷ میلیون تومان و امسال نیز ۱۰۰ میلیون تومان برای تهیه‌ تجهیزات این مجموعه کمک شده است.

وی افزود: هدف از افتتاح این تعاونی سرعت بخشیدن به حوزه‌ برندسازی، بازاریابی و فنآوری اطلاعات و کمک به سایر تعاونی‌ها در این زمینه است.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در این مراسم با اشاره به اینکه از دل کار‌های گروهی، پویایی اقتصادی، اشتغال و ثروت ایجاد می‌شود، گفت: ایجاد روح فناورانه در بخش تعاون یک ضرورت است و می توان در بخش‌های مختلف خدمات، صنعت و کشاورزی فرهنگ تعاون را گسترش داد.

هدایت حاتمی افزود: با آموزش و ارائه‌ تسهیلات از جوانان خلاق در این بخش حمایت می‌شود.

 

فدایی مسئول مرکز توسعه‌ نو آوری مشکات نیز با بیان اینکه از سال ۸۹ در بخش مجازی فعالیت خود را آغاز کرده اند، گفت: این مرکز در رشته‌های انیمیشن، موشن گرافی، تیزر، بازسازی رایانه‌ای و تولید مجموعه‌های ۳ بعدی، موسیقی و افکت‌های صوتی، با حضور ۳۵ جوان هنرمند فعالیت دارد.

وی همچنین آموزش جوانان را از دیگر برنامه‌های این تعاونی اعلام کرد.

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید