اخبار

با حضور ویدئوکنفرانسی معاون اول رییس جمهوری

۹ طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

۹ طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید
به مناسبت هفته تعاون ۹ طرح تعاونی استان زنجان در زمینه‌های ورزشی، تولیدی و کشاورزی همزمان با ۳۸۳ طرح تعاونی در سراسر کشور با دستور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان همزمان با هفته تعاون به منظور تجلیل از شرکت‌های تعاونی برتر و شناسایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش تعاون، پانزدهمین دوره معرفی تعاونی‌های برتر با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا به صورت محدود و یا رعایت پروتکل های بهداشتی و از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد و از سه تعاونی برتر استان در سطح ملی و ۱۳ تعاونی برتر استانی تجلیل شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این مراسم  با گرامیداشت هفته تعاون و تبریک این روز به تعاونگران و قدردانی از زحمات آنان افزود: تعاونگران در جهش تولید منطقه و استان نقش مهمی دارند و در لایه‌های مختلف اقتصادی تاثیرگذار هستند،
محمدرضا یوسفی ابراز امیدواری کرد، روزی شاهد بالا رفتن سهم تعاونگران در اقتصاد و پیشرفت کشور طبق پیش بینی های انجام شده باشیم. 
وی در ارتباط با جشنواره تعاونی‌های برتر خاطرنشان کرد: ابتدا کارگروه علمی استانی آن تشکیل و از تعاونی ها در سامانه جامع هوشمند بخش تعاون ثبت نام شد و در این سامانه هوشمند داوری دستی را حذف کردیم که پس از اجرای این فرایند ۱۳ تعاونی در ۱۳ گرایش به عنوان تعاونی برتر انتخاب و سه مورد از این تعاونی ها هم در سطح ملی برتر شدند. 
این مسوول اظهار داشت: با وجود اینکه تعداد تعاونی‌های فعال استان نسبت به تعاونی‌های فعال کشوری ۱.۲ درصد بود با این حال نسبت تعداد تعاونی های برتر ملی استان ما نسبت به کل کشور ۱۲.۵درصد است که نشان از درخشش تعاونی‌های استان دارد.
وی با اشاره به اینکه در جشنواره تعاونی های سال ۹۹ در کشور، شرکت تعاونی چکاد صنعت فلاح ابهر به عنوان سفیر تعاون استان زنجان انتخاب شد، بیان کرد: برای تشویق تعاونی‌های فعال استان ۳۰ شرکت را در سطح استان براساس شاخص‌هایی انتخاب کردیم تا انگیزه فعالیت بین تعاونی‌ها افزایش یابد.
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید