اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

تعاونی مسکن مهر استان زنجان 100 درصد تعهدات خود را انجام داده است

تعاونی مسکن مهر استان زنجان 100 درصد تعهدات خود را انجام داده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی مسکن مهر استان زنجان تنها تعاونی در سطح کشور بوده که 100 درصد تعهدات خود را انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در مورد عملکر تعاونی‌های مسکن استان زنجان، عنوان کرد:

شرکت‌های تعاونی مسکن در استان زنجان عمکرد بسیار مناسبی داشته و نقش بسیار مهمی در توسعه فضای شهری و ایجاد شهرک‌های مسکونی داشته‌اند.

وی افزود: تا کنون بیش از 33 هزار و 100 قطعه زمین و 10 هزار واحد مسکونی به اعضای این تعاونی‌ها تحویل داده شده و دو هزار 500 واحد مسکونی آپارتمانی نیز در دست احداث است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: یک هزار و 500 قطعه زمین شهرک فرمانیه مربوط به شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان نیز به زودی تحویل اعضا خواهد شد.

یوسفی خاطرنشان کرد: ما چند تعاونی مسکن مشکل‌دار نیز داریم که مسائل آنها در حال پیگیری است. ان شاء الله در صورت مشارکت اعضا و حمایت دستگاه‌های اجرایی مرتبط، تا دو سال آینده ما هیچ تعاونی مسکن مشکلداری نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: همچنین هشت تعاونی مسکن در استان وجود دارد که زمین‌های آنها خارج از محدوده  قرار داشته که متاسفانه یکی از معضلات ما هستند و امیدواریم این تعاونی ها نیز در اسرع وقت تعیین تکلیف شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یادآور شد: ما در مسکن مهر تنها استانی هستیم که شرکت های تعاونی مسکن مهر تمام تعهدات خود را انجام داده و 100 درصد پروژه ها تحویل اعضا شده است.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید