اخبار

نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

تجارب تعاونی‌های برتر مستندنگاری و در اختیار همگان قرار گیرد

تجارب تعاونی‌های برتر مستندنگاری و در اختیار همگان قرار گیرد
امام جمعه زنجان گفت: تجارب تعاونی‌های برتر مستندنگاری شده و در اختیار همگان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حضرت آیت‌الله علی خاتمی در مراسم افتتاح 9 طرح تعاونی استان که همزمان با افتتاح 383 طرح کشوری با حضور معاون اول رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، عنوان کرد: از عزیزانی که با روحیه همراهی و همکاری پایه کارهای تعاونی و عملکرد تعاونی را پیگیری می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در بخش اقتصاد سه حوزه دولتی، خصوصی و تعاونی را مطرح کرده است؛ ولی متاسفانه شاهد هستیم که هر چه دو حوزه دولتی و خصوصی فربه‌تر می‌شوند،؛ بخش تعاون دچار رکود است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان تصریح کرد: متاسفانه شاهد هستیم که بخش تعاونی به مانند دو بخش دیگر اقتصادی کشور مورد حمایت قرار نگرفته است و باید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همفکری صاحبظران روی این موضوع کار کرده و سهم بخش تعاون را در اقتصاد بهبود ببخشند.

آیت‌الله خاتمی یادآور شد: در حال حاضر سرمایه‌گذاری‌های کلان توسط دولت‌ها به معنای سابق وجود ندارد و سرمایه‌های خرد نیز به تنهایی نمی‌تواند مولد باشد. باید افراد در کنار هم از دانش و سرمایه یکدیگر استفاده کنند تا کارهای بزرگی انجام شود و بازده کار بالا رفته تا شاهد رونق و شکوفایی اقتصادی باشیم.

وی ادامه داد: من هم از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم از تعاونگران و تعاونی‌هایی موفق می‌خواهم که تجارب خود را مستند کرده و آن را در اختیار دیگران قرار دهند. باید تعاونی‌ها موفق تجربیات ارزنده خود را در اختیار دیگر تعاونی‌ها و یا افرادی که می‌خواهند وارد این حوزه شوند قرار دهند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید