اخبار

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد:

آغازفراخوان ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی برای صاحبان کسب و کار خانگی

آغازفراخوان ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی برای صاحبان کسب و کار خانگی
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ازآغازفراخوان ثبت نام در طرح توسعه مشاغل خانگی برای صاحبان کسب و کار خانگی استان زنجان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: این طرح پس از اجرای آزمایشی و پایلوت در 9 استان دیگر ، از شهریور ماه سالجاری در سایر استانها منجمله استان زنجان نیز آغاز شده است . بر این اساس متقاضیان می توانند با ثبت نام در سامانه کشوری طرح به آدرس inhb.ir  در این طرح مشارکت نمایند .

وی ادامه داد : این طرح شامل مراحل شناسایی مزیت ها ، توانمند سازی و اتصال به بازار و با استفاده از ظرفیت جهاد دانشگاهی استان به عنوان نهاد توسعه ای واسطه ای و تسهیلگر اجرا می شود .

یوسفی خاطر نشان کرد : این طرح بر اساس ساختار تعریف شده در آن 16 هدف منجمله : بهبود معیشت و افزایش رفاه خانوار ، اتصال صاحبان کسب و کار خانگی به بازارهای هدف و بنگاههای پیشران ، برندسازی محصولات خانگی ، کاهش ریسک اولیه در کسب و کارهای خانگی ، تشکیل شبکه و خوشه سازی و تربیت تسهیلگران ازبین فعالین کسب و کارهای خانگی را دنبال می کند . سهم استان زنجان از مجموع54300نفرهدفگذاری کشوری 1800 نفر تعیین شده است .

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید