اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد:

ثبت‌نام بیش از 11 هزار نفر در استان زنجان برای مسکن کارگری

ثبت‌نام بیش از 11 هزار نفر در استان زنجان برای مسکن کارگری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 11 هزار و 935 نفر برای مسکن کارگری در استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در دومین جلسه طرح ملی مسکن کارگران و اقشار کم درآمد جامعه در سالن وحدت اداره کل برگزار شد، عنوان کرد: کارگران نیروهای مولد جامعه بوده و ارزشمند هستند، از این رو تلاش می کنیم تا با تامین مسکن آنها، دغدغه این قشر زحمت کش را مرتفع سازیم که در همین راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هشت مدل برای مسکن کارگران طراحی کرده است که مطابق با آن مخاطبان  شناسایی و در این طبقه‌بندی‌ها دسته بندی می شوند.

وی با اشاره به اینکه زمین 50 درصد از ارزش ساختمان است، ادامه داد: اگر زمین رایگان در اختیار مسکن کارگری قرار گیرد، به مانند آن است که 50 درصد به کارگران در تامین مسکن تخفیف داده‌ایم.

یوسفی گفت: تاکنون 11 هزار و 935 نفر برای مسکن کارگری در استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند و باید تلاش کنیم تا با شناخت پتانسیل‌های هر یک از نهادهای مسئول، برای خانه دار شدن این قشر زحمت‌کش و مولد اقتصاد کشور اقدام کنیم.

وی در خاتمه اضافه کرد: کانون‌های بازنشستگی استان و شهرستان‌ها نیز باید نسبت به شناسایی افراد شامل این طرح در میان اعضای خود اقدام کنند تا به نحو منسجمی در این حوزه عمل کنیم.

 

 

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید