اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند

برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:مجامع تعاونی‌ها در بستر سامانه جامع هوشمند به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود که به شفافیت روند کاری کمک خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور، عنوان کرد: با توجه به بیماری کرونا، امکان برگزاری مجامع عمومی و فوق‌العاده تعاونی‌ها به صورت فیزیکی سلب شده است.

وی افزود: تعاونی‌هایی که می‌خواهند مجامع خود را برگزار کنند، می‌توانند از بستر سامانه جامع هوشمند مجامع خود را به صورت الکترونیکی برگزار کنند و این امکان به زودی در اختیار شرکت‌ها قرار خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تصریح کرد:سامانه جامع هوشمند با به روزرسانی اطلاعات تعاونی‌ها، به یک پایگاه اطلاعاتی جامع و شفاف هم برای اعضا و هم برای عموم مردم برای تسهیل در سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

یوسفی ادامه داد: سامانه هوشمند در واقع راه ورود به تعاونی‌ها را هموارتر کرده و به مانند نظام خودکنترلی عمل می‌کند. اعضای شرکت‌های تعاونی در هر زمان که بخواهند به اطلاعات شرکت‌ها دسترسی داشته باشند می‌توانند از این سامانه استفاده کرده وعملا می‌توانند به‌عنوان یک بازرس عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم زمینه فعالیت تعاونی‌ها افزایش یابد، باید موضوع شفافیت را در اولویت کارهای این بخش قرار دهیم تا زمینه مشارکت در بخش تعاونی افزایش یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: برگزاری مجامع عمومی و فوق‌العاده شرکت‌های تعاونی در بستر الکترونیکی می‌تواند با حذف ضوائد، بسیاری از تشریفات دست و پا گیر را کاهش داده و به امر شفافیت کمک شایانی کند.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید