اخبار

بازدید از پروژه های تعاونی مسکن فرهنگیان زنجان

بازدید از پروژه های تعاونی مسکن فرهنگیان زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به منظور بررسی مسائل و وضعیت پیشرفت تعاونی های مسکن فرهنگیان از دو پروژه فرمانیه و فراز بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی به همراه معاون امور تعاون این اداره کل در راستای برنامه های هفته تعاون با تنی چند از اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان دیدار و گفت و گو کرد و هدف از این بازدید را  بررسی مسائل تعاونی مذکور دانست و وضعیت پیشرفت فیزیکی این واحدهای مسکونی را خوب ارزیابی کرد.

یوسفی در حاشیه این بازدید با اشاره به این که کمیته تعاونی های مسکن با هدف قانونمند سازی فعالیت تعاونی ها با برنامه های مدون و منظم برابر قوانین و مقررات جهت تعیین تکلیف کلیه تعاونیهای مسکن خصوصا تعاونی های مسکن مشکل دار در اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان بطور منظم برگزار می گردد گفت:  خوشبختانه تا به امروز بسیاری از مشکلات و موانع مرتفع شده است و تعاونی هایی که چندین سال راکد مانده بودند و هیچ پیشرفت فیزیکی نداشتند فعالیت خود را به مرحله ی اتمام پروژه و تحویل واحدهای مسکونی رسانده اند.  

در این بازدید موسوی، مدیر پروژه 166 واحدی فراز فرهنگیان با ارائه توضیحاتی در خصوص نامگذاری بلوک ها با عنوان مستطیل و دایره اظهار کرد: واحدهای بلوک مستطیل در شرف اتمام است و در صورت مشارکت مالی به موقع اعضاء،  ان شاء الله تا پایان سال واحدها آماده تحویل می باشد.

موسوی همچنین از مدیرکل و معاون امور تعاون اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان و همکاران تحت مدیریت حوزه تعاون، به جهت پیگیری ها و تشکیل جلسات متعدد برای رفع مشکلات موجود که سبب پیشرفت کار و جلب رضایت متقاضیان شده است قدردانی کرد.

شایان ذکر است پروژه شهرک فرمانیه از دیگر پروژه های تعاونی مسکن فرهنگیان زنجان با یک هزارو533 قطعه زمین است که مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان در این بازدید با مدیرعامل پروژه های مذکور نیز گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت.

 

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید