اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

توجه به ظرفیت‌های استانی عامل موفقیت توسعه مشاغل خانگی است

توجه به ظرفیت‌های استانی عامل موفقیت توسعه مشاغل خانگی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:توجه به ظرفیت‌های استانی توسعه مشاغل خانگی را در برخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه هم‌اندیشی راه‌های حمایت از طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی یکی از نهادهای علمی و تخصصی است که هر پروژه‌ای از سوی اداره کل به آن محول شده است، به صورت کارشناسی انجام داده و بارها بنده بر تاثیرگذاری این نهاد تاکید کرده‌ام.

وی با اشاره به وجود بانک اطلاعاتی مناسب در اداره کل استان برای شناسایی افراد، افزود: ما یک بانک اطلاعاتی 15 هزار نفری داریم که می‌توانیم آن را پایه طرح توسعه مشاغل خانگی قرار دهیم تا روند اجرا تسریع یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: متاسفانه پیش از این طرح‌های اشتغال‌زایی از بالا به پایین بود و به استعدادهای منطقه‌ای توجه نمی‌شد و از همین رو شاهد عدم موفقیت آنها بودیم؛ ولی خوشبختانه جهاد دانشگاهی در طرح توسعه مشاغل خانگی با کار پژوهشی ظرفیت‌های استان را برای توسعه این بخش مشخص کرده است.

یوسفی در این جلسه که با حضور رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان زنجان برگزار شد، یادآور شد: لازمه پایدار بودن شغل، عملکرد درست در حوزه مطالعات اولیه است و با توجه به تجربه اجرای طرح تکاپو توسط ما، می‌توانیم از موارد فوق با استعدادیابی و اولویت بندی درست، کار را پیش ببریم.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید