اخبار

پیام تبریک و تشکر مدیر کل به مناسبت کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان در جشنواره شهید رجایی

تبریک وتشکر مدیرکل ازهمکاران درکسب رتبه برترجشنواره شهیدرجایی
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان در پیامی ضمن تبریک کسب رتبه برتر اداره کل در جشنواره شهید رجایی استان از زحمات همکاران قدردانی کرد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در متن پیام خود آورده است:

«منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق»

همکاران ارجمند

با سلام و احترام 

به نام خداوند قادر متعال که همه هر چه داریم گوشه‌ای از الطاف بیکران اوست.قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است .

هفته دولت احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ این مرز و بوم است، کسانی که فارغ از اندیشه پست و مقام به خدمت برای مردم می اندیشیدند. هستند تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان موتور پیشران توسعه در مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بر می دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر  از زحمات همه عزیزان در کسب رتبه برتر اداره کل درگروه سلامت ورفاه اجتماعی جشنواره شهید رجایی استان تشکر و قدردانی می نمایم.

امروز فارغ از نتایج ارزیابی و موفقیت به دست آمده ، شاکریم که فضای همدلی و تعاون در بین کارکنان،  محیط را برای رشد ، ارتقاء ودستیابی به اهداف بلند مدت و رسیدن به چشم انداز سالهای بعد  یعنی تبدیل شدن به الگوی برتر برای دیگر ادارات نموده است .

 امیدوارم با کمک و همکاری شما بزرگواران بتوانیم در توسعه و رشد اهداف متعالی این اداره کل و تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید موفق تر از گذشته حرکت نمائیم. توفیق روزافزونتان در ارائه خدمات شایسته به مردم عزیز استان  را از درگاه ایزد منان خواستارم.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید