اخبار

عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی

عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان به صورت غیر حضوری و الکترونیکی خبر داد.
علی محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای سیاست‌های اعلامی سازمان تامین اجتماعی مبنی بر توسعه هر چه بیشتر نسخه الکترونیک در سطح کشور و با توجه به اینکه امکان ارائه درخواست همکاری با سازمان تامین اجتماعی به هنگام ثبت نام در سامانه نسخه الکترونیک (ep.tamin.ir) فراهم شده است، ثبت نام متقاضی و ارسال درخواست همکاری با این سازمان، امکان پذیر شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: حداکثر ظرف مدت پنج روز کاری، نسبت به انجام بازرسی از مرکز متقاضی و تکمیل مستندات لازم از جمله اخذ شماره شبای بانک رفاه و تکمیل فرم بازدید اولیه از مطب (پروانه مطب، کارت ملی، کارت نظام پزشکی، ساعات فعالیت مطب و غیره) اقدام لازم انجام می‌شود.

وی افزود: همه پزشکان، دندانپزشکان و ماماها می‌توانند تنها با ورود به سامانه الکترونیکی و اعلام موافقت با شرایط قانونی تامین اجتماعی، می‌توانند به بیمه‌شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت رسانی کنند.

محمدی با بیان اینکه تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با پزشکان به صورت کاملا غیرحضوری انجام می‌شود، ادامه داد: پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن و ساعت 24 همان روز انجام می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: پزشکان دارای امضای الکترونیک سازمان نظام پزشکی ۹۵ درصد از سهم سازمان تامین اجتماعی و سایر پزشکان ۸۰ درصد از سهم سازمان را ساعت ۲۴ همان روز و مابقی سهم سازمان را نیز طی یک ماه دریافت خواهند کرد.

گفتنی است؛ متقاضیان از زمان ثبت نام در سامانه نسخه الکترونیک، طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی محسوب شده و نخستین پرداخت برخط حق‌الزحمه ویزیت و خدمات، پس از بازدید اولیه که بیش از پنج روز کاری نخواهد بود، با رعایت سایر ضوابط و مقررات انجام خواهد پذیرفت.

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید