اخبار

مدیر امور اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

تاکنون 64.5 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است

تاکنون 64.5 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 64.5 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری در جلسه بررسی مسائل مربوط به پرداخت تسهیلات کرونایی که با حضور مسئولان نهادهای ذیربط با میزبانی بانک سپه برگزار شد، عنوان کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا و تاثیر قرار گرفتن که بسیاری از کسب و کارها، ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم به ارائه تسهیلاتی برای مشاغل آسیب دیده گرفت.

وی با اشاره به اینکه 14 رسته شغلی برای ارائه تسهیلات مشخص شده‌اند، افزود: تسهیلات به مشاغل آسیب دیده به دو منظور تامین بخشی از هزینه‌های کارگری واحدها و همچنین تامین هزینه‌های جاری ارائه می‌شود.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد:  سهم استان زنجان، 1.2 از کل اعتبار کشوری است. این رقم در حالی است که تعداد ثبت‌نام کنندگان در طرح ارائه تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در استان زنجان 1.8 کل ثبت نام کنندگان کشوری بوده و به لحاظ ریالی نیز 1.5 درصد کل درخواستهای ثبت شده کشور است.

جعفری ادامه داد: منابع تعیین شده در این طرح به میزان کافی تامین گردیده و این جهت هیچ نگرانی در استان نداریم . وی یادآور شد: تاکنون 9 هزار و  553 پرونده در سامانه ارائه تسهیلات ثبت شده که عدد ریالی آن رقمی بالغ بر 205 میلیارد تومان است که از این میان، رقمی معادل 64.5 میلیارد تومان پرداخت شده است.

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۱
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید