اخبار

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به‌مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به‌مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هفته دفاع مقدس منشاء غرور ملی و یادآور خاطرات و جلوه‌های غرورآفرین و افتخارآمیزی از استقامت و پایداری و بیداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس  یادآور  ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی افزودند.و براستی که چه زیبا آن پیر فرزانه فرمود: در دفاع مقدس ابهت دو ابر قدرت جهان به دست دلاورمردان ایران اسلامی در هم شکست.

ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.

حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

    اینجانب به نمایندگی از طرف کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی ،تعاونگران، کارگران وکارفرمایان  استان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی، هفته دفاع مقدس را که نمایانگر مجموعه‌ای از بزرگترین افتخارات ملت ایران در طول تاریخ خود در دفاع از مرزهای میهن خود می‌باشد، به محضر مقدس حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر می‌نمایم

محمد رضا یوسفی

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

 

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید