اخبار

در جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان مطرح شد:

محدودیت ها خللی در ارائه خدمت به مخاطبین ایجاد نمی کند

محدودیت ها خللی در ارائه خدمت به مخاطبین ایجاد نمی کند
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هیچ محدودیتی نمی تواند خللی در ارائه خدمت ما به مخاطبین ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در پنجمین جلسه شورای معاونین این اداره کل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی، هفته دفاع مقدس را که نمایانگر مجموعه‌ای از بزرگترین افتخارات ملت ایران در طول تاریخ خود در دفاع از مرزهای میهن می‌باشد را تبریک گفت.
یوسفی ادامه داد: شرایط حال حاضر کشور شرایط حساسی است و باید کاملا هوشمندانه حرکت نمائیم و امیدواریم با یاری خداوند در مقابل جنگ ظالمانه‌ ی آمریکا که از طریق تحریم‌ها علیه ملت ایران به کار بسته است با سربلندی بیرون بیائیم و با افتخار حماسه ای دیگر رقم بخورد. 
وی در این جلسه از کسب رتبه برتر اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان در گروه سلامت و رفاه اجتماعی ابراز خرسندی نمود و گفت: با وجود تنگناها و مشکلاتی که مبتلابه کشور و استان هست و علی رغم محدودیت هایی که کرونا در فعالیت های ما به وجود آورده، خوشبختانه توانسته ایم خود را با شرایط تطبیق داده و الحمدالله با همت همکاران ارزشمند دستگاه متبوع هیچ خللی در ارائه خدمت به مخاطبین  ایجاد نشده و قطعا کسب این مقام مرهون تلاش های معاونین، روسا، کارشناسان و کلیه پرسنل این مجموعه می باشد که از یکایک همکاران عزیز تقدیر و تشکر می نمایم.
یوسفی همچنین از زحمات  تیم ارزیابی عملکرد برای جمع آوری کلیه مستندات مورد نیاز در جشنواره قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد با تلاش برای حفظ رتبه برتر، در سالهای آتی پیشرفت های چشمگیری در عرصه خدمت به جامعه هدف  این اداره کل داشته باشیم.
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان بر ارتباط بیش از پیش حوزه ها با روابط عمومی اداره کل که منعکس کننده خدمات صادقانه و نتایج عملکرد خوب و مثبت به مخاطبین می باشد تاکید کرد و گقت: امروز افکار عمومی به دنبال اخبار امیدوارکننده است و باید تلاش هایی که در راستای حل مسائل و رفع دغدغه مردم انجام می گیرد به اطلاع عموم برسد.
در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس ازمسئول ارزیابی و 3نفر از اعضای تیم کاری  در گروه عمومی و اختصاصی تجلیل شد.
شایان ذکر است مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از مدیر امور اشتغال و کارآفرینی و مسئول دبیرخانه کارگروه و اشتغال سرمایه گذاری این اداره کل در زمینه پاسخگویی به متقاضیان تسهیلات کرونا و کسب رتبه اول کشوری  با اهداء لوح ، قدردانی کرد .
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید