اخبار

پرداخت 10 هزار تومان یارانه به ازای هر مترمربع برای واحدهایی که مبحث 19 را اجرا کرده‌اند،

پرداخت 10 هزار تومان یارانه به ازای هر مترمربع برای واحدهایی که مبحث 19 را اجرا کرده‌اند،
مدیر کل تعاون استان زنجان دولت برای حمایت از پروژه مسکن مهر مصوبه‌ای داشته است که طی آن وزارت نفت مکلف شده است نسبت به پرداخت 10 هزار تومان یارانه به ازای هر مترمربع برای واحدهایی که مبحث 19 را اجرا کرده‌اند، اقدام کند

موسی متوسلین امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: به منظور افزایش تعداد واحدهای مسکونی و کاهش سهم آورده اعضا واحدهای پیلوت واقع در طبقات همکف مسکن مهر به واحدهای مسکونی تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه با تبدیل این واحدها به واحدهای مسکونی 70 واحد به مجموع واحدها اضافه شد، تصریح کرد: سهم آورده مشارکت‌کنندگان در این پروژه 4 تا 6 میلیون تومان کاهش یافته است.
مدیرکل تعاون استان زنجان در مورد اطلاع‌رسانی برای تعیین واحدهای مسکونی توسط اعضا گفت: تعیین واحد با اولویت اعضایی است که نسبت به تعهدات خود در موعد مقرر اقدام کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه در مدت یک ‌ماه بازدید و اطلاع‌رسانی در مورد قیمت تمام شده و مساحت واحد‌ها انجام می‌شود، ادامه داد: بعد از بازدید از پروژه‌ها و اطلاع‌رسانی در مورد قیمت تمام شده و مساحت آنها و تعیین واحدها نسبت به انعقاد قرارداد اقدام می‌شود.
متوسلین از مصوبه شورای عالی مسکن در مورد واگذاری برخی از واحدهای مسکن مهر در مرحله سفت‌کاری و با قیمت کمتر به برخی اعضا خبر داد و گفت: این واحدها به افرادی که توان تامین کامل سهم آورده اولیه خود را ندارند واگذار می‌شوند.
وی افزود: دولت برای حمایت از پروژه مسکن مهر مصوبه‌ای داشته است که طی آن وزارت نفت مکلف شده است نسبت به پرداخت 10 هزار تومان یارانه به ازای هر مترمربع برای واحدهایی که مبحث 19 را اجرا کرده‌اند، اقدام کند.
مبحث 19 مربوط به مباحثی از جمله استفاده از پنجره‌های دوجداره و استفاده از لیکا به جای سفال برای عایق‌بندی و مواردی نظیر آن است.
مدیرکل تعاون استان زنجان عنوان داشت: در جلسه شورای مسکن استان مصوب شد که 836 واحد مسکن مهر در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

۳ آذر ۱۳۸۸ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید