اخبار

دفاع مقدس سند افتخار همه ملت های آزاده جهان است

دفاع مقدس سند افتخار همه ملت های آزاده جهان است
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: دفاع مقدس هشت ساله ملت سلحشور ایران در برابر زورگویان سند افتخار همه ملت های آزاده جهان است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در مراسم گرامیداشت ایام دفاع مقدس و تکریم از نمایندگان ایثارگر شاغل و بازنشسته جامعه کار و تلاش که با حضور مقام عالی وزارت به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، این ایام غرور آفرین را به همه همکاران وزارت متبوع بویژه ایثارگران و خانواده های ایشان تبریک گفت.
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: دفاع مقدس هشت ساله ملت سلحشور ایران در برابر زورگویان،سند افتخاریست برای همه ملت های آزاده جهان .

212 شهید از جامعه کارگری استان زنجان

  یوسفی با اشاره به این که این ایام که سرشار از لطف الهی است برای همیشه در تاریخ ما به یادگار خواهد ماند، گفت: 212 شهید از جامعه کارگری استان زنجان خون پاک خود را در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای میهن اسلامی نثار و مجاهدت های خود را جاودانه کردند.
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه افزود: این اداره کل افتخار همکاری با چهار فرزند شهید، 16 فرزند جانباز، دونفر آزاده، 6 نفر برادر شهید، 5 نفر رزمنده و 8 نفر جانباز 10 تا 60 درصد را دارد و همچنین یک تن از همکاران مجموعه به مقام رفیع شهادت نائل شده است.
یوسفی ادامه داد: بر خود می بالیم که در دیار غواصان دریادل یک چهارم از کارکنان اداره کل تعاون کار استان عضو جامعه ایثارگران کشور هستند و 7 هزار بسیجی ادامه دهنده راه شهدای هشت سال دفاع مقدس در پایگاه بسیج کارگری فعالیت می کنند.۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۷
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید