اخبار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان:

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در شهرهای سبز و زرد حضوری است

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در شهرهای سبز و زرد حضوری است
مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه آموزش‌ها در زمان کنونی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در شرایط سبز و زرد به صورت حضوری است، گفت: آموزش‌ها در حالت قرمز و نارنجی به صورت مجازی و غیر حضوری اجرا می‌شود.

محمدرضا انصاری گزارش آماری و تحلیلی از تعهد و عملکرد آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای از ابتدای سال 1399 ارائه و اظهار کرد: ارائه آموزش‌ها در بخش‌های مختلف آموزشی بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور الزامی است.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه آموزش‌ها در زمان کنونی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در شرایط سبز و زرد به صورت حضوری است، عنوان کرد: آموزش در حالت قرمز و نارنجی به صورت مجازی و غیر حضوری اجرا می‌شود.

وی به برگزاری مسابقات ملی مهارت اشاره کرد و افزود: از اهداف مسابقات ملی مهارت، ارتقای مهارت‌های فنی و حرفه‌ای کشور در سطح بین‌المللی است.

انصاری افزود: ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، نخبه‌پروری، ایجاد بستر مناسب برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای کشور تا سطح مهارت‌های جهانی و شناسایی کمبودها در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و برنامه‌ریزی برای رفع آن‌ها، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه‌ای بین جوانان و ایجاد انگیزش در جوانان برای کسب مهارت را از اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت است.

۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید